ТОВ Скупка Волос Україна, Купівля Волос в Україні

ТОВ Скупка Волос Україна, Купівля Волос в Україні

Про компанію

Компанія ТОВ Скупка Волосся Україна , Купівля Волосся в Україні здійснює прийом натурального волосся від 40 см за дуже вигідною ціною від 30 000 грн. Поспішайте скористатися вигідною пропозицією. Ваше волосся послужить хорошим матеріалом для створення париків, шиньйонів, а також для процедури нарощування волосся.

Не знаєте, як легко заробити хорошу суму грошей? Продайте волосся!

Власниці довгого незабарвленого волосся мають можливість придбати новий імідж, вигідно обмінявши свою шевелюру на грошову винагороду. Розкішне, густе, здорове волосся - це, безсумнівно, красиво і жіночно, але догляд за ним вимагає від їхньої господині багато часу, терпіння та коштів. Часто жінки не знають, де продати волосся, або не наважуються позбутися своєї коси, хоча потай мріють це зробити. Розвіяти всі сумніви допоможе гідна фінансова компенсація - ми пропонуємо за ваше волосся найвищий тариф: від 30 000 до 120 000 грн за кілограм! Це найкраща пропозиція на даному ринку в Україні!

Зміна стилю необхідна кожній жінці, яка хоче виглядати модніше, молодше та сучасніше. Окрім грошової суми, ви отримаєте стильну зачіску, і цю послугу ми даруємо всім нашим клієнтам! Безкоштовна стрижка від професійних перукарів дасть вам можливість побачити себе по-новому, розкрити свою чарівність та освіжити імідж. Здивуйте своїх друзів та близьких, з'явившись із елегантною стрижкою та круглою сумою грошей у кишені!

Наші філії працюють по всіх великих містах, тому ви легко дістанетеся до салону. Якщо ви проживаєте в селищі, то можете надіслати вже острижене волосся Новою поштою, замовивши післяплату. Тепер змінити свій образ та отримати додатковий дохід, продавши дороге волосся - просто, зручно та швидко!

Ми приймаємо як жіноче, так і чоловіче волосся, але з деякими умовами: ви не піддавали їх забарвленню, а також зробили точний замір - шевелюра повинна мати не менше 45 см.

Якщо ви плануєте переслати волосся транспортною службою, бажано зв'язати його в хвіст для того, щоб пучок зберігся якнайкраще під час доставки. Відвідувачам, які прийшли до нашого салону, ми організуємо процес стрижки локонів без вичісування. Зважування волосся проводиться у вашій присутності. Купівля волосся, ціни на яке вас вражають, здійснюється щодня, без вихідних та обідніх перерв, а сама процедура займає мінімум часу.

З отриманих локонів ми робимо чудові перуки та шиньйони, які затребувані не лише звичайними людьми, а й медіа-персонами, акторами, пародистами, виконавцями, провідними розважальними передачами. Цілком можливо, що ваше волосся буде носити знаменитість!

ТОВО "Скупка Волосся Україна" вже довгий час здійснює покупку натурального волосся, працюючи за трьома принципами: чесно, дорого та якісно.

ТОВ Скупка Волос Україна, Купівля Волос в Україні - фото pic_5125164f019d46d_700x3000_1.jpg

Хочете продати волосся?


Якщо Ви хочете продати волосся, то ми раді запропонувати Вам не тільки хорошу ціну, але й велику кількість додаткових переваг, чому Вам потрібно вибрати саме нас:

Гроші відразу  

  Філіали в кожному місті України

Працюємо щодня

Вітрина